Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LK3216100K-T.
| Imagen |
| Fabricante | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Series | LK | LK | LK | LK | LK |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Multilayer | Multilayer | Multilayer | Multilayer | Multilayer |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 10 µH | 10 µH | 10 µH | 10 µH | 10 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 25 mA | 25 mA | 25 mA | 25 mA | 25 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 1Ohm Max | 1Ohm Max | 1Ohm Max | 1Ohm Max | 1Ohm Max |
| Q@Freq | 50 @ 2MHz | 50 @ 2MHz | 50 @ 2MHz | 50 @ 2MHz | 50 @ 2MHz |
| Frequency-SelfResonant | 24MHz | 24MHz | 24MHz | 24MHz | 24MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| InductanceFrequency-Test | 2 MHz | 2 MHz | 2 MHz | 2 MHz | 2 MHz |