LHL13TB152JS.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LHL13TB152JS.
| Imagen |
| Fabricante | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Series | LH, L Type | LH, L Type | LH, L Type | LH, L Type | LH, L Type |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 1.5 mH | 1.5 mH | 1.5 mH | 1.5 mH | 1.5 mH |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| CurrentRating(Amps) | 450 mA | 450 mA | 450 mA | 450 mA | 450 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 1.8Ohm Max | 1.8Ohm Max | 1.8Ohm Max | 1.8Ohm Max | 1.8Ohm Max |
| Q@Freq | 40 @ 252kHz | 40 @ 252kHz | 40 @ 252kHz | 40 @ 252kHz | 40 @ 252kHz |
| Frequency-SelfResonant | 830kHz | 830kHz | 830kHz | 830kHz | 830kHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 252 kHz | 252 kHz | 252 kHz | 252 kHz | 252 kHz |