Taiyo Yuden LHL10TB331KB
Número de parte
LHL10TB331KB
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.LHL10TB331KB.pdf
Descripción
FIXED IND 330UH 680MA 560MOHM TH
Product details
1. How to order LHL10TB331KB on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the LHL10TB331KB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LHL10TB331KB?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LHL10TB331KB.
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
Series LH, L Type LH, L Type LH, L Type LH, L Type LH, L Type
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 680 mA 680 mA 680 mA 680 mA 680 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 560mOhm Max 560mOhm Max 560mOhm Max 560mOhm Max 560mOhm Max
Q@Freq 30 @ 796kHz 30 @ 796kHz 30 @ 796kHz 30 @ 796kHz 30 @ 796kHz
Frequency-SelfResonant 2MHz 2MHz 2MHz 2MHz 2MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz