Taiyo Yuden LHL10TB221KC
Número de parte
LHL10TB221KC
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.LHL10TB221KC.pdf
Descripción
FIXED IND 220UH 750MA 440MOHM TH
Product details
1. How to order LHL10TB221KC on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the LHL10TB221KC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LHL10TB221KC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LHL10TB221KC.
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
Series LH, L Type LH, L Type LH, L Type LH, L Type LH, L Type
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 440mOhm Max 440mOhm Max 440mOhm Max 440mOhm Max 440mOhm Max
Q@Freq 40 @ 796kHz 40 @ 796kHz 40 @ 796kHz 40 @ 796kHz 40 @ 796kHz
Frequency-SelfResonant 2.3MHz 2.3MHz 2.3MHz 2.3MHz 2.3MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz