LFR-209G28V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LFR-209G28V.
| Imagen |
| Fabricante | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. | Bivar Inc. |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | 209 | 209 | 209 | 209 | 209 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Size/Dimension | 0.198 Dia x 1.134 H (5.03mm x 28.80mm) | 0.198 Dia x 1.134 H (5.03mm x 28.80mm) | 0.198 Dia x 1.134 H (5.03mm x 28.80mm) | 0.198 Dia x 1.134 H (5.03mm x 28.80mm) | 0.198 Dia x 1.134 H (5.03mm x 28.80mm) |
| Wavelength | 515nm | 515nm | 515nm | 515nm | 515nm |
| Voltage-Forward(Vf)(Typ) | 28V | 28V | 28V | 28V | 28V |