ITT Cannon, LLC KPSE08E20-39S
Número de parte
KPSE08E20-39S
Fabricante
ITT Cannon, LLC
Categoría:
Rundsteckverbinder
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.KPSE08E20-39S.pdf
Descripción
CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Product details
1. How to order KPSE08E20-39S on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the KPSE08E20-39S price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KPSE08E20-39S?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KPSE08E20-39S.
Fabricante ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KPSE KPSE KPSE KPSE KPSE
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 39 39 39 39 39
Shell Size - Insert 20-39 20-39 20-39 20-39 20-39
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 Backshell Backshell Backshell Backshell Backshell
Item32 - - - - -
Item33 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A
Item34 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC