KDV06DR180ET.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KDV06DR180ET.
| Imagen |
| Fabricante | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Series | KDV | KDV | KDV | KDV | KDV |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 180 mOhms | 180 mOhms | 180 mOhms | 180 mOhms | 180 mOhms |
| Tolerance | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% | ±0.5% |
| Power(Watts) | 0.2W, 1/5W | 0.2W, 1/5W | 0.2W, 1/5W | 0.2W, 1/5W | 0.2W, 1/5W |
| Composition | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film |
| Features | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense |
| TemperatureCoefficient | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) | 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.022 (0.55mm) | 0.022 (0.55mm) | 0.022 (0.55mm) | 0.022 (0.55mm) | 0.022 (0.55mm) |