KYOCERA AVX KC2016K32.7680C10E00
Número de parte
KC2016K32.7680C10E00
Fabricante
KYOCERA AVX
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
4-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.KC2016K32.7680C10E00.pdf
Descripción
XTAL OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order KC2016K32.7680C10E00 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the KC2016K32.7680C10E00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KC2016K32.7680C10E00?
Fabricante KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series KC2016K KC2016K KC2016K KC2016K KC2016K
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 32.768 MHz 32.768 MHz 32.768 MHz 32.768 MHz 32.768 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.6V ~ 3.63V 1.6V ~ 3.63V 1.6V ~ 3.63V 1.6V ~ 3.63V 1.6V ~ 3.63V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 5mA 5mA 5mA 5mA 5mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)