JS3-14001450-16-8P.pdf
| Imagen |
| Fabricante | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ | L3 Narda-MITEQ |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | JS | JS | JS | JS | JS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 14GHz ~ 14.5GHz | 14GHz ~ 14.5GHz | 14GHz ~ 14.5GHz | 14GHz ~ 14.5GHz | 14GHz ~ 14.5GHz |
| P1dB | 8dBm | 8dBm | 8dBm | 8dBm | 8dBm |
| Gain | 30dB | 30dB | 30dB | 30dB | 30dB |
| NoiseFigure | 1.6dB | 1.6dB | 1.6dB | 1.6dB | 1.6dB |
| RFType | General Purpose | General Purpose | General Purpose | General Purpose | General Purpose |
| Voltage-Supply | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Current-Supply | 175mA | 175mA | 175mA | 175mA | 175mA |
| TestFrequency | 14GHz ~ 14.5GHz | 14GHz ~ 14.5GHz | 14GHz ~ 14.5GHz | 14GHz ~ 14.5GHz | 14GHz ~ 14.5GHz |