Vishay Dale IHLP6767GZER330M8A
Número de parte
IHLP6767GZER330M8A
Fabricante
Vishay Dale
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.IHLP6767GZER330M8A.pdf
Descripción
FIXED IND 33UH 8.8A 38.9MOHM SMD
Product details
1. How to order IHLP6767GZER330M8A on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the IHLP6767GZER330M8A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHLP6767GZER330M8A?
Fabricante Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core - - - - -
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 8.8 A 8.8 A 8.8 A 8.8 A 8.8 A
Current-Saturation(Isat) 9.4A 9.4A 9.4A 9.4A 9.4A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 38.9mOhm Max 38.9mOhm Max 38.9mOhm Max 38.9mOhm Max 38.9mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 4.43MHz 4.43MHz 4.43MHz 4.43MHz 4.43MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C -55°C ~ 180°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz