Vishay Dale IHD1BH331L
Número de parte
IHD1BH331L
Fabricante
Vishay Dale
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.IHD1BH331L.pdf
Descripción
FIXED IND 330UH 620MA 650MOHM TH
Product details
1. How to order IHD1BH331L on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the IHD1BH331L price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IHD1BH331L?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of IHD1BH331L.
7.How to contact us to get technical supports, such as IHD1BH331L pin diagram, IHD1BH331L datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging - - - - -
Series IHD IHD IHD IHD IHD
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±15% ±15% ±15% ±15% ±15%
CurrentRating(Amps) 620 mA 620 mA 620 mA 620 mA 620 mA
Current-Saturation(Isat) 400mA 400mA 400mA 400mA 400mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz