Microchip Technology HT-MM900AC-4F-EE-40M0000000
Número de parte
HT-MM900AC-4F-EE-40M0000000
Fabricante
Microchip Technology
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
4-SMD, No Lead
Ficha técnica
HT-MM900AC-4F-EE-40M0000000.pdf
Descripción
HT-MM900AC-4F-EE-40M0000000
Product details
1. How to order HT-MM900AC-4F-EE-40M0000000 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the HT-MM900AC-4F-EE-40M0000000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HT-MM900AC-4F-EE-40M0000000?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type TCXO TCXO TCXO TCXO TCXO
Frequency 40 MHz 40 MHz 40 MHz 40 MHz 40 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 5mA 5mA 5mA 5mA 5mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)