Taiyo Yuden HKQ04023N5C-E
Número de parte
HKQ04023N5C-E
Fabricante
Taiyo Yuden
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
01005 (0402 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.HKQ04023N5C-E.pdf
Descripción
FIXED IND 3.5NH 240MA 340MOHM SM
Product details
1. How to order HKQ04023N5C-E on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the HKQ04023N5C-E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HKQ04023N5C-E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HKQ04023N5C-E.
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series HK, Q Type HK, Q Type HK, Q Type HK, Q Type HK, Q Type
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 3.5 nH 3.5 nH 3.5 nH 3.5 nH 3.5 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 240 mA 240 mA 240 mA 240 mA 240 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 340mOhm Max 340mOhm Max 340mOhm Max 340mOhm Max 340mOhm Max
Q@Freq 8 @ 500MHz 8 @ 500MHz 8 @ 500MHz 8 @ 500MHz 8 @ 500MHz
Frequency-SelfResonant 6.5GHz 6.5GHz 6.5GHz 6.5GHz 6.5GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz