HF625/24SF-30M.pdf
| Imagen |
| Fabricante | 3M | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Packaging | Spool | Spool | Spool | Spool | Spool |
| Series | HF625 | HF625 | HF625 | HF625 | HF625 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Flat Cable | Flat Cable | Flat Cable | Flat Cable | Flat Cable |
| NumberofConductors | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 |
| Pitch | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) |
| Length | 98.4' (30.00m) | 98.4' (30.00m) | 98.4' (30.00m) | 98.4' (30.00m) | 98.4' (30.00m) |
| WireGauge | 28 AWG | 28 AWG | 28 AWG | 28 AWG | 28 AWG |
| ConductorStrand | 7 Strands / 36 AWG | 7 Strands / 36 AWG | 7 Strands / 36 AWG | 7 Strands / 36 AWG | 7 Strands / 36 AWG |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| JacketColor | Gray | Gray | Gray | Gray | Gray |
| RibbonThickness | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) |
| RibbonWidth | 0.945 (24.00mm) | 0.945 (24.00mm) | 0.945 (24.00mm) | 0.945 (24.00mm) | 0.945 (24.00mm) |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |