HF0AA6240A700.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HF0AA6240A700.
| Imagen |
| Fabricante | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | HF | HF | HF | HF | HF |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 6.24GHz | 6.24GHz | 6.24GHz | 6.24GHz | 6.24GHz |
| Bandwidth | - | - | - | - | - |
| FilterType | High Pass | High Pass | High Pass | High Pass | High Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB | 1.2dB |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.259 L x 0.156 W (6.58mm x 3.98mm) | 0.259 L x 0.156 W (6.58mm x 3.98mm) | 0.259 L x 0.156 W (6.58mm x 3.98mm) | 0.259 L x 0.156 W (6.58mm x 3.98mm) | 0.259 L x 0.156 W (6.58mm x 3.98mm) |