H25030-3SR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of H25030-3SR.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | H250 | H250 | H250 | H250 | H250 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| FuseSize | 0.563 Dia x 2 L (14.3mm x 50.8mm) | 0.563 Dia x 2 L (14.3mm x 50.8mm) | 0.563 Dia x 2 L (14.3mm x 50.8mm) | 0.563 Dia x 2 L (14.3mm x 50.8mm) | 0.563 Dia x 2 L (14.3mm x 50.8mm) |
| CurrentRating(Amps) | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A |
| FuseType | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge |
| FuseholderType | Block | Block | Block | Block | Block |
| NumberofCircuits | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Voltage | 250V | 250V | 250V | 250V | 250V |