GS15B-4P1J.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GS15B-4P1J.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | GS15B (15W) | GS15B (15W) | GS15B (15W) | GS15B (15W) | GS15B (15W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Current-Output(Max) | 1A | 1A | 1A | 1A | 1A |
| Power(Watts) | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W |
| NoLoadPowerConsumption | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| CordLength | 47.2 (1.20m) | 47.2 (1.20m) | 47.2 (1.20m) | 47.2 (1.20m) | 47.2 (1.20m) |
| InputConnector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.94 L x 2.30 W x 1.29 H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) | 3.94 L x 2.30 W x 1.29 H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) | 3.94 L x 2.30 W x 1.29 H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) | 3.94 L x 2.30 W x 1.29 H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) | 3.94 L x 2.30 W x 1.29 H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) |