Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GPSDS1500P.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RFFamily/Standard | Navigation | Navigation | Navigation | Navigation | Navigation |
| FrequencyGroup | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) | VHF (f < 300MHz) |
| Frequency(Center/Band) | 162MHz | 162MHz | 162MHz | 162MHz | 162MHz |
| FrequencyRange | 150MHz ~ 174MHz | 150MHz ~ 174MHz | 150MHz ~ 174MHz | 150MHz ~ 174MHz | 150MHz ~ 174MHz |