FN2020-16-06.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FN2020-16-06.
| Imagen |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | FN 2020 | FN 2020 | FN 2020 | FN 2020 | FN 2020 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | Single Phase | Single Phase | Single Phase | Single Phase | Single Phase |
| Configuration | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 250V | 250V | 250V | 250V | 250V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A |
| Frequency-Operating | DC ~ 400Hz | DC ~ 400Hz | DC ~ 400Hz | DC ~ 400Hz | DC ~ 400Hz |