FJH-50-D-14.80-4.pdf
| Imagen |
| Fabricante | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | FJH | FJH | FJH | FJH | FJH |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC | FFC, FPC |
| NumberofConductors | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Pitch | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) | 0.020 (0.50mm) |
| Length | 14.8 (375.9mm) | 14.8 (375.9mm) | 14.8 (375.9mm) | 14.8 (375.9mm) | 14.8 (375.9mm) |
| Length-ExposedEnds | 0.157 (4.00mm) | 0.157 (4.00mm) | 0.157 (4.00mm) | 0.157 (4.00mm) | 0.157 (4.00mm) |