FHN0.38NT100.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FHN0.38NT100.
| Imagen |
| Fabricante | Techflex | Techflex | Techflex | Techflex | Techflex |
| Packaging | Spool | Spool | Spool | Spool | Spool |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Sleeve | Sleeve | Sleeve | Sleeve | Sleeve |
| TypeAttributes | Expandable | Expandable | Expandable | Expandable | Expandable |
| Diameter-InsideNon-Expanded | 0.375 (9.53mm) | 0.375 (9.53mm) | 0.375 (9.53mm) | 0.375 (9.53mm) | 0.375 (9.53mm) |
| Diameter-InsideExpanded | 0.500 (12.70mm) | 0.500 (12.70mm) | 0.500 (12.70mm) | 0.500 (12.70mm) | 0.500 (12.70mm) |
| Diameter-OutsideNon-Expanded | - | - | - | - | - |
| Color | Natural | Natural | Natural | Natural | Natural |
| Length | 100' (30.48m) | 100' (30.48m) | 100' (30.48m) | 100' (30.48m) | 100' (30.48m) |
| WallThickness | 0.012 (0.30mm) | 0.012 (0.30mm) | 0.012 (0.30mm) | 0.012 (0.30mm) | 0.012 (0.30mm) |