EXN-23352-SV.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXN-23352-SV.
| Imagen |
| Fabricante | Bud Industries | Bud Industries | Bud Industries | Bud Industries | Bud Industries |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | EXN | EXN | EXN | EXN | EXN |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ContainerType | Box | Box | Box | Box | Box |
| Size/Dimension | 5.079 L x 2.705 W (129.00mm x 68.70mm) | 5.079 L x 2.705 W (129.00mm x 68.70mm) | 5.079 L x 2.705 W (129.00mm x 68.70mm) | 5.079 L x 2.705 W (129.00mm x 68.70mm) | 5.079 L x 2.705 W (129.00mm x 68.70mm) |
| Height | 1.386 (35.20mm) | 1.386 (35.20mm) | 1.386 (35.20mm) | 1.386 (35.20mm) | 1.386 (35.20mm) |
| Area(LxW) | 13.6in² (88cm²) | 13.6in² (88cm²) | 13.6in² (88cm²) | 13.6in² (88cm²) | 13.6in² (88cm²) |
| Design | End Panel(s) | End Panel(s) | End Panel(s) | End Panel(s) | End Panel(s) |
| Color | Black, Silver | Black, Silver | Black, Silver | Black, Silver | Black, Silver |
| Thickness | 0.091 (2.30mm) | 0.091 (2.30mm) | 0.091 (2.30mm) | 0.091 (2.30mm) | 0.091 (2.30mm) |