EXE806SFU.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXE806SFU.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | EXE | EXE | EXE | EXE | EXE |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RFFamily/Standard | - | - | - | - | - |
| FrequencyGroup | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency(Center/Band) | 836MHz | 836MHz | 836MHz | 836MHz | 836MHz |
| FrequencyRange | 806MHz ~ 866MHz | 806MHz ~ 866MHz | 806MHz ~ 866MHz | 806MHz ~ 866MHz | 806MHz ~ 866MHz |
| AntennaType | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight |
| NumberofBands | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| VSWR | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| ReturnLoss | - | - | - | - | - |
| Gain | - | - | - | - | - |
| Power-Max | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Termination | SFU | SFU | SFU | SFU | SFU |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| Height(Max) | 8.900 (226.06mm) | 8.900 (226.06mm) | 8.900 (226.06mm) | 8.900 (226.06mm) | 8.900 (226.06mm) |