EXC902SMLH.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXC902SMLH.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | EXC | EXC | EXC | EXC | EXC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FrequencyGroup | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency(Center/Band) | 931MHz | 931MHz | 931MHz | 931MHz | 931MHz |
| FrequencyRange | 902MHz ~ 960MHz | 902MHz ~ 960MHz | 902MHz ~ 960MHz | 902MHz ~ 960MHz | 902MHz ~ 960MHz |
| AntennaType | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight |
| NumberofBands | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| VSWR | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| ReturnLoss | - | - | - | - | - |
| Gain | - | - | - | - | - |
| Power-Max | 50 W | 50 W | 50 W | 50 W | 50 W |
| Features | - | - | - | - | - |
| Termination | SMA Male | SMA Male | SMA Male | SMA Male | SMA Male |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| Height(Max) | 3.650 (92.71mm) | 3.650 (92.71mm) | 3.650 (92.71mm) | 3.650 (92.71mm) | 3.650 (92.71mm) |