Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ETRA6983.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Phantom Elite® | Phantom Elite® | Phantom Elite® | Phantom Elite® | Phantom Elite® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RFFamily/Standard | - | - | - | - | - |
| FrequencyGroup | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency(Center/Band) | 752MHz | 752MHz | 752MHz | 752MHz | 752MHz |
| FrequencyRange | 698MHz ~ 806MHz | 698MHz ~ 806MHz | 698MHz ~ 806MHz | 698MHz ~ 806MHz | 698MHz ~ 806MHz |