ECS Inc. ECX-P25CM-212.500
Número de parte
ECX-P25CM-212.500
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.ECX-P25CM-212.500.pdf
Descripción
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Product details
1. How to order ECX-P25CM-212.500 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the ECX-P25CM-212.500 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECX-P25CM-212.500?
Frequency 212.5 MHz 212.5 MHz 212.5 MHz 212.5 MHz 212.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 50mA 50mA 50mA 50mA 50mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)