ECOC-2522-10.000-5FS.pdf
| Imagen |
| Fabricante | ECS Inc. | ECS Inc. | ECS Inc. | ECS Inc. | ECS Inc. |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | ECOC-2522 | ECOC-2522 | ECOC-2522 | ECOC-2522 | ECOC-2522 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | OCXO | OCXO | OCXO | OCXO | OCXO |
| Frequency | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz |
| Function | - | - | - | - | - |
| Output | Sine Wave | Sine Wave | Sine Wave | Sine Wave | Sine Wave |
| Voltage-Supply | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| FrequencyStability | ±5ppb | ±5ppb | ±5ppb | ±5ppb | ±5ppb |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C | 0°C ~ 50°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm) | 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm) | 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm) | 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm) | 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm) |