Ecliptek EB13E2H2H-40.000M TR
Número de parte
EB13E2H2H-40.000M TR
Fabricante
Ecliptek
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
4-SMD, No Lead
Ficha técnica
EB13E2H2H-40.000M TR.pdf
Descripción
STANDARD CLOCK OSCILLATOR 40.000
Product details
1. How to order EB13E2H2H-40.000M TR on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the EB13E2H2H-40.000M TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EB13E2H2H-40.000M TR?
Fabricante Ecliptek Ecliptek Ecliptek Ecliptek Ecliptek
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series EB13E2 EB13E2 EB13E2 EB13E2 EB13E2
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 40 MHz 40 MHz 40 MHz 40 MHz 40 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 6mA 6mA 6mA 6mA 6mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)