DX0507/GN/12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DX0507/GN/12.
| Imagen |
| Fabricante | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin |
| Packaging | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk |
| Series | DX0507 | DX0507 | DX0507 | DX0507 | DX0507 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | LED | LED | LED | LED | LED |
| LampColor | Green | Green | Green | Green | Green |
| LensColor | - | - | - | - | - |
| LensTransparency | - | - | - | - | - |
| Ratings | DC | DC | DC | DC | DC |
| Voltage | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Current | 25mA | 25mA | 25mA | 25mA | 25mA |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.48 (12.10mm) | 0.48 (12.10mm) | 0.48 (12.10mm) | 0.48 (12.10mm) | 0.48 (12.10mm) |
| LensSize | - | - | - | - | - |
| MillicandelaRating | 100mcd | 100mcd | 100mcd | 100mcd | 100mcd |
| Wavelength-Peak | - | - | - | - | - |
| ViewingAngle | - | - | - | - | - |
| TerminationStyle | Wire Leads - 5.9 (150.00mm) | Wire Leads - 5.9 (150.00mm) | Wire Leads - 5.9 (150.00mm) | Wire Leads - 5.9 (150.00mm) | Wire Leads - 5.9 (150.00mm) |