DX0505/RD/12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DX0505/RD/12.
| Imagen |
| Fabricante | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin |
| Packaging | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk |
| Series | DX0505 | DX0505 | DX0505 | DX0505 | DX0505 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | LED | LED | LED | LED | LED |
| LampColor | Red | Red | Red | Red | Red |
| LensColor | - | - | - | - | - |
| LensTransparency | - | - | - | - | - |
| Ratings | DC | DC | DC | DC | DC |
| Voltage | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Current | 30mA | 30mA | 30mA | 30mA | 30mA |
| PanelCutoutShape | Round | Round | Round | Round | Round |
| PanelCutoutDimensions | 0.48 (12.10mm) | 0.48 (12.10mm) | 0.48 (12.10mm) | 0.48 (12.10mm) | 0.48 (12.10mm) |