| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Phantom® | Phantom® | Phantom® | Phantom® | Phantom® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RFFamily/Standard | - | - | - | - | - |
| FrequencyGroup | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| Frequency(Center/Band) | 858MHz, 1.9GHz | 858MHz, 1.9GHz | 858MHz, 1.9GHz | 858MHz, 1.9GHz | 858MHz, 1.9GHz |
| FrequencyRange | 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz | 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz | 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz | 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz | 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz |
| AntennaType | Dome | Dome | Dome | Dome | Dome |
| NumberofBands | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| VSWR | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| ReturnLoss | - | - | - | - | - |
| Gain | 5.15dBi | 5.15dBi | 5.15dBi | 5.15dBi | 5.15dBi |
| Power-Max | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Termination | N Type Female | N Type Female | N Type Female | N Type Female | N Type Female |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| MountingType | Adhesive | Adhesive | Adhesive | Adhesive | Adhesive |
| Height(Max) | 1.260 (32.00mm) | 1.260 (32.00mm) | 1.260 (32.00mm) | 1.260 (32.00mm) | 1.260 (32.00mm) |