DSPIC30F3012T-20I/SO.pdf
| Imagen |
| Package/Case | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Series | dsPIC™ 30F | dsPIC™ 30F | dsPIC™ 30F | dsPIC™ 30F | dsPIC™ 30F |