DSP56321VL240.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DSP56321VL240.
| Imagen |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | DSP56K/Symphony | DSP56K/Symphony | DSP56K/Symphony | DSP56K/Symphony | DSP56K/Symphony |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Fixed Point | Fixed Point | Fixed Point | Fixed Point | Fixed Point |
| ClockRate | 240MHz | 240MHz | 240MHz | 240MHz | 240MHz |
| Non-VolatileMemory | ROM (576B) | ROM (576B) | ROM (576B) | ROM (576B) | ROM (576B) |
| On-ChipRAM | 576kB | 576kB | 576kB | 576kB | 576kB |
| Voltage-I/O | 3.30V | 3.30V | 3.30V | 3.30V | 3.30V |
| Voltage-Core | 1.60V | 1.60V | 1.60V | 1.60V | 1.60V |