Microchip Technology DSC6101HE2A-012.0000
Número de parte
DSC6101HE2A-012.0000
Fabricante
Microchip Technology
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
4-VFLGA
Ficha técnica
DSC6101HE2A-012.0000.pdf
Descripción
OSC MEMS LOW PWR LVCMOS
Product details
1. How to order DSC6101HE2A-012.0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC6101HE2A-012.0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC6101HE2A-012.0000?
Package/Case 4-VFLGA 4-VFLGA 4-VFLGA 4-VFLGA 4-VFLGA
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 12 MHz 12 MHz 12 MHz 12 MHz 12 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 3mA (Typ) 3mA (Typ) 3mA (Typ) 3mA (Typ) 3mA (Typ)
Ratings AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm) 0.063 L x 0.047 W (1.60mm x 1.20mm)