Microchip Technology DSC2311KL2-R0040
Número de parte
DSC2311KL2-R0040
Categoría:
Pin-konfigurierbare/wählbare Oszillatoren
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.DSC2311KL2-R0040.pdf
Descripción
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 6SMD
Product details
1. How to order DSC2311KL2-R0040 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC2311KL2-R0040 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC2311KL2-R0040?
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC2311 DSC2311 DSC2311 DSC2311 DSC2311
Frequency-Output1 40MHz 40MHz 40MHz 40MHz 40MHz
Frequency-Output2 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz
Frequency-Output3 - - - - -
Frequency-Output4 - - - - -
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Height 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm) 0.035 (0.90mm)