Microchip Technology DSC1223DA3-100M0000
Número de parte
DSC1223DA3-100M0000
Fabricante
Microchip Technology
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
6-VDFN
Ficha técnica
DSC1223DA3-100M0000.pdf
Descripción
OSC MEMS LVDS SMD
Product details
1. How to order DSC1223DA3-100M0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC1223DA3-100M0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1223DA3-100M0000?
Package/Case 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 32mA (Typ) 32mA (Typ) 32mA (Typ) 32mA (Typ) 32mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)