Microchip Technology DSC1204CI2-148M5000T
Número de parte
DSC1204CI2-148M5000T
Fabricante
Microchip Technology
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
6-VDFN
Ficha técnica
DSC1204CI2-148M5000T.pdf
Descripción
OSC MEMS LVDS SMD
Product details
1. How to order DSC1204CI2-148M5000T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC1204CI2-148M5000T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1204CI2-148M5000T?
Package/Case 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 148.5 MHz 148.5 MHz 148.5 MHz 148.5 MHz 148.5 MHz
Output HCSL HCSL HCSL HCSL HCSL
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 40mA (Typ) 40mA (Typ) 40mA (Typ) 40mA (Typ) 40mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)