Microchip Technology DSC1124CE2-038.4000
Número de parte
DSC1124CE2-038.4000
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.DSC1124CE2-038.4000.pdf
Descripción
MEMS OSCILLATOR, LOW JITTER, 38.
Product details
1. How to order DSC1124CE2-038.4000 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC1124CE2-038.4000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1124CE2-038.4000?
Package/Case 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC1124 DSC1124 DSC1124 DSC1124 DSC1124
Frequency 38.4 MHz 38.4 MHz 38.4 MHz 38.4 MHz 38.4 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCSL HCSL HCSL HCSL HCSL
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 42mA 42mA 42mA 42mA 42mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)