Microchip Technology DSC1122BI5-036.7000
Número de parte
DSC1122BI5-036.7000
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.DSC1122BI5-036.7000.pdf
Descripción
MEMS OSC XO 36.7000MHZ LVPECL
Product details
1. How to order DSC1122BI5-036.7000 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC1122BI5-036.7000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1122BI5-036.7000?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC1122 DSC1122 DSC1122 DSC1122 DSC1122
Frequency 36.7 MHz 36.7 MHz 36.7 MHz 36.7 MHz 36.7 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V
FrequencyStability ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 58mA 58mA 58mA 58mA 58mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)