Microchip Technology DSC1121BL2-040.6800T
Número de parte
DSC1121BL2-040.6800T
Ficha técnica
DSC1121BL2-040.6800T.pdf
Descripción
OSC MEMS LOW PWR LVCMOS
Product details
1. How to order DSC1121BL2-040.6800T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC1121BL2-040.6800T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1121BL2-040.6800T?
Package/Case 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series DSC1121 DSC1121 DSC1121 DSC1121 DSC1121
Frequency 40.68 MHz 40.68 MHz 40.68 MHz 40.68 MHz 40.68 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V 2.25V ~ 3.6V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 35mA 35mA 35mA 35mA 35mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)