Microchip Technology DSC1103DI2-400.0000
Número de parte
DSC1103DI2-400.0000
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
6-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.DSC1103DI2-400.0000.pdf
Descripción
MEMS OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order DSC1103DI2-400.0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC1103DI2-400.0000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1103DI2-400.0000?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC1103 DSC1103 DSC1103 DSC1103 DSC1103
Frequency 400 MHz 400 MHz 400 MHz 400 MHz 400 MHz
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 32mA 32mA 32mA 32mA 32mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)