Microchip Technology DSC1103BE5-300.0000T
Número de parte
DSC1103BE5-300.0000T
Fabricante
Microchip Technology
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
6-VDFN
Ficha técnica
DSC1103BE5-300.0000T.pdf
Descripción
OSC MEMS LVDS SMD
Product details
1. How to order DSC1103BE5-300.0000T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC1103BE5-300.0000T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1103BE5-300.0000T?
Package/Case 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series DSC1103 DSC1103 DSC1103 DSC1103 DSC1103
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 300 MHz 300 MHz 300 MHz 300 MHz 300 MHz
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V
FrequencyStability ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 32mA 32mA 32mA 32mA 32mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)