Eaton - Electronics Division DR125-220-R
Número de parte
DR125-220-R
Fabricante
Eaton - Electronics Division
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.DR125-220-R.pdf
Descripción
FIXED IND 22UH 3.7A 39.6MOHM SMD
Product details
1. How to order DR125-220-R on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DR125-220-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DR125-220-R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DR125-220-R.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series DR DR DR DR DR
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 3.7 A 3.7 A 3.7 A 3.7 A 3.7 A
Current-Saturation(Isat) 4.71A 4.71A 4.71A 4.71A 4.71A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 39.6mOhm 39.6mOhm 39.6mOhm 39.6mOhm 39.6mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz