DC1202512M2B-BT0.pdf
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H | Square - 120mm L x 120mm H |
| Width | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm |
| StaticPressure | 0.280 in H2O (69.7 Pa) | 0.280 in H2O (69.7 Pa) | 0.280 in H2O (69.7 Pa) | 0.280 in H2O (69.7 Pa) | 0.280 in H2O (69.7 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 42.0dB(A) | 42.0dB(A) | 42.0dB(A) | 42.0dB(A) | 42.0dB(A) |
| Power(Watts) | 5.76 W | 5.76 W | 5.76 W | 5.76 W | 5.76 W |