D25K20KE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of D25K20KE.
| Imagen |
| Fabricante | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Packaging | Bulk,Box | Bulk,Box | Bulk,Box | Bulk,Box | Bulk,Box |
| Series | Dividohm®210 | Dividohm®210 | Dividohm®210 | Dividohm®210 | Dividohm®210 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 20 kOhms | 20 kOhms | 20 kOhms | 20 kOhms | 20 kOhms |
| Power(Watts) | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W | 25 W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| AdjustmentType | Slide | Slide | Slide | Slide | Slide |
| Diameter | 0.563 OD, 0.313 ID (14.30mm x 7.94mm) | 0.563 OD, 0.313 ID (14.30mm x 7.94mm) | 0.563 OD, 0.313 ID (14.30mm x 7.94mm) | 0.563 OD, 0.313 ID (14.30mm x 7.94mm) | 0.563 OD, 0.313 ID (14.30mm x 7.94mm) |
| Length | 2.000 (50.80mm) | 2.000 (50.80mm) | 2.000 (50.80mm) | 2.000 (50.80mm) | 2.000 (50.80mm) |