CY7C09569V-83AXC.pdf
| Imagen |
| Packaging | Tray,Tray | Tray,Tray | Tray,Tray | Tray,Tray | Tray,Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MemoryType | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile |
| MemoryFormat | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM |
| MemoryInterface | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel |
| ClockFrequency | 83 MHz | 83 MHz | 83 MHz | 83 MHz | 83 MHz |
| WriteCycleTime-WordPage | - | - | - | - | - |
| AccessTime | 6 ns | 6 ns | 6 ns | 6 ns | 6 ns |
| Voltage-Supply | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V | 3V ~ 3.6V |