CWB4405C.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CWB4405C.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RFFamily/Standard | - | - | - | - | - |
| FrequencyGroup | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency(Center/Band) | 455MHz | 455MHz | 455MHz | 455MHz | 455MHz |
| FrequencyRange | 440MHz ~ 470MHz | 440MHz ~ 470MHz | 440MHz ~ 470MHz | 440MHz ~ 470MHz | 440MHz ~ 470MHz |
| AntennaType | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight |
| NumberofBands | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| VSWR | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| ReturnLoss | - | - | - | - | - |
| Gain | 5dB | 5dB | 5dB | 5dB | 5dB |
| Power-Max | 200 W | 200 W | 200 W | 200 W | 200 W |
| Features | - | - | - | - | - |
| Termination | NMO | NMO | NMO | NMO | NMO |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| MountingType | Base Mount | Base Mount | Base Mount | Base Mount | Base Mount |
| Height(Max) | 35.500 (901.70mm) | 35.500 (901.70mm) | 35.500 (901.70mm) | 35.500 (901.70mm) | 35.500 (901.70mm) |