Central Technologies CTSCH110DF-331L
Número de parte
CTSCH110DF-331L
Fabricante
Central Technologies
Categoría:
Festinduktivitäten
Paquete
Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTSCH110DF-331L.pdf
Descripción
330UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTSCH110DF-331L on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTSCH110DF-331L price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSCH110DF-331L?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTSCH110DF CTSCH110DF CTSCH110DF CTSCH110DF CTSCH110DF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±15% ±15% ±15% ±15% ±15%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 610mA 610mA 610mA 610mA 610mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 510mOhm Max 510mOhm Max 510mOhm Max 510mOhm Max 510mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz