CTP1330F-822K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTP1330F-822K.
| Imagen |
| Package/Case | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead | 2-SMD, J-Lead |
| Series | CTP1330F | CTP1330F | CTP1330F | CTP1330F | CTP1330F |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Molded | Molded | Molded | Molded | Molded |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 8.2 µH | 8.2 µH | 8.2 µH | 8.2 µH | 8.2 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 1.02 A | 1.02 A | 1.02 A | 1.02 A | 1.02 A |
| Current-Saturation(Isat) | 600mA | 600mA | 600mA | 600mA | 600mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 180mOhm Max | 180mOhm Max | 180mOhm Max | 180mOhm Max | 180mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |