Central Technologies CT622LYF-390M
Número de parte
CT622LYF-390M
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CT622LYF-390M.pdf
Product details
1. How to order CT622LYF-390M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CT622LYF-390M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT622LYF-390M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CT622LYF-390M.
Material-Core - - - - -
Inductance 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 100mOhm 100mOhm 100mOhm 100mOhm 100mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 6.9MHz 6.9MHz 6.9MHz 6.9MHz 6.9MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C